#1 2011-01-10 22:07:13

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

WEE Kielich 2011- wyposażenie uczestnika

Sugerowane wyposażenie uczestnika:
- NAMIOT (na ekspedycję zapisało się 15os., z tego co mi wiadomo spać na wieży zamierza 12 os., więc w miarę możliwości proszę dogadać się między sobą w sprawie noclegu- kto bierze namiot, ilu osobowy itd. Fajnie by było gdybyście na forum stworzyli taki wątek. Ja mam namiot 4os. i mam 3 miejsca wolne.)
- PLECAK
- CIEPŁE UBRANIE (może bardzo piździć)
- PROWIANT (ja zapewniam tylko grilla i kiełby)
- KARIMATA
- CIEPŁY ŚPIWÓR!!!
- LATARKA
- SPRZĘT WSPINACZKOWY (uprząż, coś do asekuracji, zjazdu, coś do podchodzenia, jakieś tasiemki, raki, dziaby, kask). Jeżeli ktoś nie posiada, którejś z tych rzeczy to niech się nie martwi.
- ZDJĘCIA, FILMY Z GÓR, WSPINU ITP. (Ja wezmę lapka i będzie można pooglądać sobie jakieś filmy górskie, pochwalić się jakąś wyprawą lub wypadem)
- warto wziąć jakąś kuchenkę gazową żeby zrobić sobie herbatę, kawę lub coś do żarcia
NAJWAŻNIEJSZE RZECZY CHYBA WYMIENIŁEM...JEŻELI COŚ WAM PRZYJDZIE JESZCZE DO GŁOWY TO DOPISZCIE. WEŹCIE TAKIE RZECZY, JAKIE WZIELIBYŚCIE NA BIWAK W GÓRACH POD NAMIOTEM.
JEŻELI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO DZWOŃCIE.

SPOTYKAMY SIĘ O GODZ. 14.00 POD KIELICHEM!!!

Ps. Nie przesadźcie z herbatą...

Offline

 

#2 2011-01-12 23:57:45

PaQ

Administrator

5723733
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 139
WWW

Re: WEE Kielich 2011- wyposażenie uczestnika

Proponuje zeby osoby ktore nie maja na prawde cieplego spiwora wziely albo dwa spiwory albo dodatkowo jakis koc. W namiocie bedzie niewiele cieplej ni? na dworze.

Offline

 

#3 2011-01-14 14:52:41

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: WEE Kielich 2011- wyposażenie uczestnika

Polecam tez cos przeciw deszczowego, bo zrobiła nam sie ładna wiosna tej zimy:).Sprawdzałem pogodę na jutro i teoretycznie ma nie padać, ale trzeba być zabezpieczonym:)

Offline

 

#4 2011-01-14 15:40:58

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: WEE Kielich 2011- wyposażenie uczestnika

...weźcie sobie jakieś ubranie na zmianę w razie jak byście przemokli.
cd. wyposażenia:
termos
kubek
Ja biorę jedna butle i palnik, wiec będzie możliwość zagotowania wrzątku.(woda będzie)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NabĂ­zĂ­me samonosnĂŠ betonovĂŠ nĂĄdrĹže berlin-hotel