#1 2008-07-29 21:57:30

PaQ

Administrator

5723733
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 139
WWW

Porządek na Kielichu

Witam wszystkich. Ponieważ na Kielichu panuje ostatnio nie mały burdel (częściowo już uprzątnięty) jest prośba do osób które z niewiadomych powodów nie potrafią jeszcze po sobie sprzątać. NIE zostawiajcie na kielichu pustych butelek, NIE zostawiajcie na Kielichu pustych pudełek po fajkach, NIE zostawiajcie na Kielichu rowerów na kilka tygodni i jak już zostawiacie tam jakieś ciuchy to powieście je ładnie na miejscu które jest do tego przeznaczone. Kielich to NIE skład odpadów, odzieży i parking. Nauczcie się dbać o wspólne rzeczy, bo jeśli coś jest za darmo, albo za grosze to nie znaczy, że nie trzeba już tego sznować. A jeśli ktoś nie potrafi się z tym pogodzić to niech nie przychodzi na Kielich. Będę wdzięczny za zastosowanie się do powyższej prośby.

Offline

 

#2 2008-07-30 14:15:08

Paweł S.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 27

Re: Porządek na Kielichu

Całkowicie zgadzam się z Pawłem.

Ostatnio edytowany przez Paweł S. (2008-07-30 14:15:44)

Offline

 

#3 2008-07-30 22:57:17

MaslanyPajac

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 38

Re: Porządek na Kielichu

A kto sie nie zgadza.Byleby kazdy mial jakies poczucie, ze Kielich mimo wszystko to cos wspolnego i trzeba o nie dbać.

Offline

 

#4 2011-06-14 18:28:32

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: Porządek na Kielichu

HISTORIA SIĘ POWTARZA...
Wchodzę wczoraj do kielicha i widzę następujący obrazek: kolo szafki na ziemi leży lina- niesklarowana, na środku grill z niedojedzoną kiełbaską, ze śmietnika wysypują się śmieci, w szafce ze sprzętem burdel...
Generalnie syf!
Przyszło wczoraj na wieże dość dużo ludzi i przyglądałem się przez jakiś czas temu co się dzieje...



NA TYCH LINACH SIĘ WSPINACIE I ONE SĄ GWARANCJĄ WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA WIĘC SZANUJCIE SWOJE ZDROWIE I ŻYCIE! To samo tyczy się innego sprzętu.
Podsumowując:
1. Liny klarujemy i odwieszamy na haczyk!
2. Uważamy żeby nie deptać po linie!
3. Staramy się aby lina leżała na kostce brukowej!
4. Nie rzucamy sprzętem!
5. Chwyty odkładamy do skrzynek!
6. Uprzęże wkładamy z powrotem do woreczków, z których je wyciągneliśmy!


BEZPIECZEŃSTWO NA KIELICHU!!!
1. UWAGA! NA KIELICHU ZDARZA SIĘ, ŻE CHWYT PĘKA I ODPADA WIĘC NIE SIEDZIMY I NIE STOIMY POD WSPINAJĄCYM SIĘ!
LECĄCY CHWYT LUB JAKIKOLWIEK INNY PRZEDMIOT SYGNALIZUJEMY OKRZYKIEM- UWAGA!!!
OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W TYM MOMENCIE POD WIEŻĄ ZAKRYWAJĄ GŁOWĘ RĘKOMA I UCIEKAJĄ Z POLA RAŻENIA- To nie jest śmieszne!:)Poważnie!
2. Staramy się nie opuszczać za szybko osoby, którą asekurujemy! ECIE PECIE jest zakazane!!!

Jeżeli grillujecie pod wieżą to posprzątajcie po sobie grilla, rozkręćcie go i schowajcie w sensowne miejsce wyrzućcie popiół i nie dojedzone żarcie!

Przypominam, że Kielich jest własnością każdego z Was, ale to nie znaczy, że każdy ma prawo robić tam burdel!
Każdy ma obowiązek dbać o porządek na wieży i innych obiektach!
Jeżeli jesteś na Kielichu i widzisz, że ze śmietnika wysypują się śmieci to weź kubeł i wynieś go do kosza!
Jeżeli dłubiesz słonecznik pod wieża to weź później miotłę i pozamiataj!

Wiadomo, że każdy może się zapomnieć więc zwracajcie sobie grzecznie uwagę i nie czekajcie jak ktoś za Was odwali robotę.

Offline

 

#5 2011-06-14 21:25:23

 Zimek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 41

Re: Porządek na Kielichu

Zostawiłem na kielichu bluzę polarową - szary hitec - nie sprzątnijcie jej
Po prostu zapomniałem dzisiaj spakować jak wracałem do domu.

Dzięki

Offline

 

#6 2011-08-15 12:12:31

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: Porządek na Kielichu

Sytuacja na kielichu c.d.:
Mam pytanie kto z osób, które mają klucze był ostatnio na kielichu?
Może warto się zainteresować co się dzieje na wieży?
Osób, które posiadają klucz jest sporo, ale to do czegoś zobowiązuje!
Macie klucz od wieży to pojawcie się tam od czasu do czasu, napiszcie na forum, że będziecie...
Na kielichu jest syf, podest się rozsypuje...
Nie róbcie sobie szatni z kielicha!Następnym razem, gdy tam przyjdę wywalę wszystkie ciuchy itp. do śmieci!
Słuchajcie nie chcę być upierdliwy, ale nie czekajcie aż ktoś Wam wskaże palcem co trzeba zrobić.
Tekst pod tytułem- "Brzezik chwyt się kręci mnie po prostu powala"... (To weź imbusa i go przykręć skoro obkręcił Ci się pod ręką, czy też nogą!)
Wykażcie trochę inicjatywy, skontaktujcie się ze sobą i zróbcie co trzeba!

Osoby, które mają klucz:
- Damian Poradowski
- Kępa
- Korzeński
- Ziemowit
- Damian Zima
- Iwona

Kogoś pominąłem?Możliwe...
Samowolne dorabianie kluczy też mnie rozwala...
Nie sztuka dorobić sobie klucz!
Ja nie mogę cały czas się zajmować kielichem bo mam inne ważne sprawy związane ze Stowarzyszeniem i wolałbym się na nich skupić, ale z chęcią pomogę przy podeście czy też innych pracach na wieży.

Offline

 

#7 2011-09-21 07:47:01

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: Porządek na Kielichu

Zachęcam do ponownej lektury tego postu, bo efekt miał jednodniowy.

Malowanie ścian na kielichu nie dobiegło do końca. Trzeba zrobić poprawki, pomalować między ścianą, a schodami, pozamiatać schody, posprzątać, a jak zostanie farby to można malować do samej góry.

Gdzie są te wszystkie osoby, które się zapowiadały, że pomogą???
W piątek i sobotę mamy imprezę na kielichu więc to musi być skończone.
Pamiętajcie klucz to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim obowiązek!
Fajnie przyjść na kielich powspinać się, posiedzieć, ale czasem trzeba wziąć się do roboty...

Offline

 

#8 2011-09-22 17:31:17

brzezik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 356

Re: Porządek na Kielichu

Przypominam, że na kielichu jest mega burdel, a jutro i w sobotę mamy imprezy!!!
Klucz od wieży oznacza jakiś obowiązek więc weźcie się do roboty bo będzie wstyd...
Jak nie pokaże Wam palcem to nikt się nie domyśli, że trzeba posprzątać?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Проживание Азербайджан