#1 2011-04-19 14:07:31

docent_kac

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 10

Szkolenie wspinaczkowe Klub Wysokogórski w Lubinie zapisy do 5 maja br

Myślę, że warto się przeszkolić i papierek będzie

SZKOLENIA WSPINACZKOWE  wspierane finasnowo przez  FUNDACJĘ POLSKA MIEDŹ

                                 Klub Wysokogórski w Lubinie ogłasza zapisy

na  szkolenia wspinaczkowe ( wspinaczki halowej ) które zostaną przeprowadzane w okresie od maja do grudnia 2011 r :

1. Szkolenie podstawowe wspinaczki rekreacyjno-sportowej - 8 godzinne Szkolenie przewidziane dla osób , które rekreacyjnie chcą uprawiać wspinaczkę halową i na sztucznych obiektach takich jak wieża wspinaczkowa "Kielich" w Lubinie

2. Kurs wspinaczki sportowej - 16 godzinny - Kurs dla osób ,które pragną sportowo uprawiać wspinaczkę   halowa i skałkową na drogach ubezpieczonych oraz brać udział w zawodach i treningach sportowych .

W szkoleniach może uczestniczyć młodzież regionu miedziowego w wieku od 13-tu do 19 lat. Szkolenia i kursy będą prowadzić instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu według programu przyjętego przez PZA. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty ukończenia szkoleń i kursów .

Zapisy na kursy są przyjmowane od 05 maja br. W każdy wtorek i czwartek od 18.00 do 19.20 w biurze Klubu w Baszcie Głogowskiej , lub telefonicznie : Jan Dudarowski tel. 608 610564

Offline

 

#2 2011-04-19 23:00:38

 Motyl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 221

Re: Szkolenie wspinaczkowe Klub Wysokogórski w Lubinie zapisy do 5 maja br

Kacper, masz info ile kosztuje szkolenie i gdzie ono będzie prowadzone?

Offline

 

#3 2011-04-20 11:35:46

docent_kac

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 10

Re: Szkolenie wspinaczkowe Klub Wysokogórski w Lubinie zapisy do 5 maja br

Telefon został podany do Dudarowskiego na końcu info
Ja dostałem tylko info więc wrzuciłem nie mam pojęcia ważne, że dofinansowany z fundacji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 global pojemniki mapa